İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pos Kağıdı Çeşitleri

Günümüzde yazar kasa ve barkod okutma sistemi çok daha fazla tercih ediliyor. Hem kullanım kolaylığı açısından hem ihtiyaç açısından kullanılan bu sistemlerde en çok ihtiyaç duyulan ürünler ise pos kağıdı çeşitleridir. Pos kağıtları, top ya da rulo şeklinde hazırlanan ve makine içerisine yerleştirilerek kullanılan bir üründür. Hamur kağıttan elde edilen bu ürünler sayesinde barkodlar ve fişler çok daha hızlı şekilde basılıyor.

Pos kağıdı çeşitleri daha çok market ve süper market gibi alanlarda kullanılıyor. Böylelikle yapılan her işlemin ve alınan her ürünün de anlık olarak fişi çıkarılıyor. Hem kasiyerlere hem de satış elemanı ve market sahiplerine büyük ölçüde kolaylık sağlamakta olan pos kağıtlarını sizler de online olarak temin edebilirsiniz.

Pos Kağıdı Stokları

Pos kağıdı çeşitlerinde stoklar her zaman doludur. Yazar kasanıza sahip olduktan sonra ebatına ve boyutuna göre kağıdınızı da seçebilirsiniz. 30 metrelik bir boyuttan 60 metrelik boyuta kadar uzanan çeşitler mevcuttur. Satın almak için https://www.arabulgelsin.com/pos-rulosu-pmk18 adresine tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir