İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KÜNYE

SarayMedya | Sarayönü Haber

Tarafsız ve bağımsız olarak gündeme dair haberleri yayınlayan saraymedya.com; hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

saraymedya.com, Sarayönü Manşet Gazetesinin yayın organıdır.

YÖNETİM
Sarayönü Manşet Gazetesi

Sarayönü Manşet Künye

Sahibi
Mehti DEMİR
mehtid @ saraymedya.com

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Serhat ÇETİNKAYA
serhatc @ saraymedya.com

YAZARLAR
Ahmet TURAN

ahmett @ saraymedya.com

Edip ÖNAL
edipo @ saraymedya.com

Hacer DAĞBAKAN
hacerd @ saraymedya.com

Hülya BAĞCI
hulyab @ saraymedya.com

Kazım TORLAK
kazimt @ saraymedya.com

Mebruke BİCAN
mebrukeb @ saraymedya.com

Nurullah ÇETİNKAYA
nurullahc @ saraymedya.com

S. Süreyya AKSARAY
ssureyyaa @ saraymedya.com

Yaşar ATÇEKEN
yasara @ saraymedya.com

Zeliha BÜYÜKCENGİZ
zelihab @ saraymedya.com

REKLAM VE TANITIM
sarayonumedya  gmail.com
0 (850) 346 6936

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri sarayonumedya  gmail.com mail adresimiz aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

ADRES
Doğu İstasyon Mah. Sakarya Cad. No: 8/A Sarayönü/KONYA

TEL
0 (332) 617 15 92

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2011-2020 saraymedya.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları saraymedya.com a aittir. saraymedya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar saraymedya.com un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
saraymedya.com daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. saraymedya.com da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the saraymedya.com. However, sometimes the saraymedya.com uses third parties to process your information. saraymedya.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the saraymedya.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the saraymedya cette page.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the saraymedya.com and its services. When you use saraymedya.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the saraymedya.com cookies section of our full Privacy Policy.