İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halk buluşmaları başladı

Sarayönü Belediyesi, halk buluşmaları uygulamasını geçtiğimiz Cuma günü başlattı. Belediye Başkanı Nafiz Solak, birim amirleriyle birlikte halktan gelen istek, şikayet ve önerileri dinledi. Programa halkın katılımı düşük oldu. Sarayönü Belediyesi Ahmet Hüdai Konferans Salonu’nda her Cuma günü gerçekleştirilecek olan halk buluşmalarına önümüzdeki haftalarda daha fazla ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, ”Halk Buluşmaları” programı kapsamında  vatandaşlarla bir araya geldi.

Sarayönü Belediyesi hizmet binası (Ahmet Hüdai Salonu’nda) Saat:10:00’da başlayan toplantıya Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tos ve ilgili birim müdürleri katıldı. Başkan Solak, vatandaşların sorunlarını dinleyip, talep ve önerilerini aldı.

Sarayönü Belediyesi olarak her zaman vatandaşların yanında yer aldıklarını, talep ve görüşlerinin kendileri için önemli olduğunu belirten Başkan Solak, ”Halk Buluşmaları” programı kapsamında vatandaşlarımızla bir araya geldik. Her Cuma 10:00 – 12:00 saatleri arası ”Halk Buluşmaları” programımız devam edecek. Bu buluşmalarımızda vatandaşlarımızın istek ve görüşlerinin yanı sıra sorunlarını dinliyor, hasbihal ediyoruz.” dedi.
Bir yorum

  1. SAYGI SAYGI 22 Ekim 2019

    kendinden yaşça büyüklere yer vermeden bu şekilde sorunlar dinleniyor ise vay sarayönün haline resmen dalga geçiliyor. Bu tarz bi sorun dinleme şekli olmaz umarım bu hatayı tekrarlamazlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.