İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tek Taş Pırlanta Modelleri

Pırlanta doğadaki en sağlam ve en değerli taştır. Tek taş pırlanta, üzerindeki taşın tek olması ve sonsuzluk ifade eden pırlantadan imal edilmiş olmasından dolayı özel bir anlam ifade eder. Tek taş pırlantanın evlilik tekliflerinde hediye edilmesi sıklıkla rastladığımız bir durum olmasına rağmen, evlilik yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde de hediye edildiğine şahit olunur.

Pırlanta Tektaş Zarafeti

Pırlantanın değeri ifade edilirken karat ağırlığından bahsedilir. Pırlantanın yapımında kullanılan pırlanta karat oranı ne kadar yüksekse tek taş pırlanta o kadar değerlidir.  Tektaş pırlantadaki karat ağırlığı ne kadar yüksek olursa pırlantanın fiyatı da o oranda yüksek olur. Karat ağırlığı yüksek olan pırlanta yüzük daha parlak bir görünüşe sahiptir.

Pırlanta Yüzük Modelleri

Tek taş pırlanta ürünleri yılın belli dönemlerinde son derece cazip fiyatlarla satılabilir. Bu kapsamda özellikle sevgililer günü, anneler gibi özel günlerde yapılan kampanyaları takip etmekte fayda vardır. Birbirinden güzel ve özel tasarım pırlanta modellerini https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tektas-yuzukler internet sitesinden bulabilir ve sizin için en büyük anlamı ifade eden tektaş modelini seçebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir