İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Solak’tan 2019 mesajı

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, 2018 yılını geride bırakırken, 2019 yılının ilçemiz ve ülkemiz adına hayırlar getirmesini niyaz ederek, tüm Sarayönü halkına sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesi temennisinde bulundu.

Yoğun bir tempoda çalışarak başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakmanın mutluluğu içerisinde olduklarını dile getiren Belediye Başkanı Nafiz Solak, 2019 yılında da ilçemiz ve ülkemiz adına güzel gelişmelerin yaşanmasını temenni etti.

Başkan Solak şu ifadelere yer verdi; “Sevinçleriyle, hüzünleriyle 2018 yılını geride bırakırken, yeni umutlar ve beklentilerle 2019 yılına kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Geride bıraktığımız yılda olduğu gibi çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri için, onlara daha güzel günler bırakabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
İnanıyorum ki 2019 yılında sürdüreceğimiz birlik ve beraberlik, Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara fırsat vermeyecek, her bakımdan daha güzel ve aydınlık bir geleceğe doğru, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümü olan 2023 hedeflerine millet olarak emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdüreceğiz.

Geride bıraktığımız 2018 yılı ülkemiz ve milletimiz adına önemli olayların yaşandığı bir yıl oldu. 2016 yılında yaşadığımız 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra emperyalist emellerine ulaşamayan malum güçlerin ülkemiz aleyhine sürdürdüğü düşmanca tavır doruğa ulaştı. Milli ekonomimizi zayıf düşürme çabaları, sınırlarımızda artan tehditler, terör ve kumpaslarla ülkemizin önü kesilmeye çalışılsa da şer odaklarına fırsat tanınmadı.

Geride bıraktığımız 2018 yılı içinde ilçemiz ve ülkemiz adına yaşanan güzelliklerin yanında hepimizi üzüntüye boğan olaylar da yaşandı. Yaşanan tüm olaylara rağmen ülkemiz insanı birlik ve beraberlik içinde her zaman olduğu gibi yine sıkıntıların üstesinden gelmeyi başardı. Dünya genelinde de mazlum milletlerin sıkıntı yaşamaya devam ettiği, binlerce masumunun hayatını kaybettiği acı bir yıl yaşadık. Temennimiz hem ülkemizde hem de tüm dünyada yaşanan acıların ve sıkıntıların sona ermesi, insanların barış ve huzur içinde yaşamasıdır. Bu vesileyle 2019 yılının Sarayönü’ne, Ülkemize, Milletimiz ve İslam Âlemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

2 Yorum

  1. celile obalar celile obalar 1 Ocak 2019

    Sayın Nafiz başkanım yeni yıldada başkan olarak görmek dileğiyle yolun açık olsun

  2. Hasan Akpınar Hasan Akpınar 2 Ocak 2019

    Başkanım ordan yeni yıl mesajı yayınlamak la orda oturup durmakla başkan olunmaz Ladik e gel bi gez bak önceden kar yağmaya başladı mı gece gündüz yol acarlardi şimdi ise kepçeler evin önünde bekler mesai başlayınca çıkacağım diye açtıkları yoldan da tek araç zor geçer açılınca da bi bak her yer çamur yoldan gecemiyoruz kenardan kenardan gidiyoruz eğer beş yıldır yaptığın başkanlık gibi yapacak san çekil aday adaylığından daha iyi yapacak biri geçsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.