İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Süt destekleri askıdan iniyor

Sarayönü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Aralık dönemi Çiğ Süt Desteklemesi 27-31 Mart tarihleri arasında askıya çıkartıldı. İcmal bugün mesai bitimiyle askıdan inecek.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden alınan bilgiye göre 27-31 Mart tarihleri arası ilçe tarım ve orman müdürlüğü binası ile birlik ve kooperatiflerde askıya çıkartılan liste de ilgili kişilerin listeyi takip ederek varsa eksiklikleri düzeltilmesi için askıda kaldığı süre içerisinde müracaat edilebileceği öğrenildi.

Üreticilerin evden çıkmadan Konya İl Tarım Müdürlüğü’nün www.konya.tarimorman.gov.tr internet sitesinde duyurular bölümünden askı listesine ulaşabileceği ve bu şekilde kontrol edilebileceği belirtildi.

Sarayönü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada üreticilerin çiğ süt destekleme genelgesinin yürürlüğe girdiğini ve bu desteklemeden faydalanacak besicilerin icmal listesine askı süresince itirazda bulunabileceği hatırlatılarak liste askıdan indikten sonra itirazların kabul edilmeyeceği bildirilerek bu konuda ilgililerin listeyi önemle incelemeleri gerektiği belirtildi.
İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir