İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nihat Turan oğlunu evlendirdi

Sarayönü Devlet Hastanesi Röntgen personeli ve Kızılay Derneği Başkan Yardımcısı Nihat Turan, geçtiğimiz günlerde oğlu Yasin’i evlendirdi.

Sebahat-Zeki Gül çiftinin kızı Cansu ile Selma-Nihat Turan çiftinin oğlu Yasin, geçtiğimiz günlerde evlenerek dünya evine girdi. 27 Ocak 2018 Cumartesi günü gelin alma merasimi ile başlayan düğünde, erkek evinde oluşturulan konvoy Konya’da bulunan kız evinden dualar eşliğinde gelini çıkardı. Gelin alma merasiminin ardından Konya Grand Rose Düğün Salonu’na geçildi. Cansu ve Yasin çiftinin düğününe, ailelerin çok sayıda sevenleri ve yakınları katıldı.
Mutlu gecede çiftin nikahları kıyılırken, Cansu ve Yasin, iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta hep bir arada olma sözü verdi. Düğün pastasının da kesildiği gecede, çiftler birbirinin elinden pastayı tattı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik eşliğinde devam eden düğünde, davetlilerin uğurlanmasının ardından düğün sona erdi. Gül ve Turan ailelerini tebrik eder, evlenerek dünya evine giren Cansu ve Yasin’e bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bir yorum

  1. Mehmet Yücetaş Mehmet Yücetaş 10 Şubat 2018

    Merhabalar
    Uzaktan memleket haberlerini veren siz değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
    Başarılarınızın devamını dilerim.
    Güzel haberler duymak dileğiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir