İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mahalle ziyaretleri tamamlandı

Sarayönü Kaymakamı Abdulkadir Okay ve Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, mahalle ziyaretlerini tamamladı.

Gittiği her mahallede vatandaşlarla yüz yüze görüşerek sıkıntılarını dinleyen Okay ve Solak, muhtarlardan mahallelerin sorunları hakkında bilgi aldı. Vatandaşların taleplerini dinleyen Okay ve Solak, sorunların çözümü için gerekli hassasiyeti göstereceklerini belirtti.

Mahalle ziyaretlerine Kaymakam Abdulkadir Okay, Belediye Başkanı Nafiz Solak, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ahmet Sabırlı, İlçe Emniyet Amir Hasan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Şişman, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Elif Uzar, İlçe Müftüsü Şevket Karaca, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abide İşçi, İlçe Nüfus Müdürü Abdülkadir Şahin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Ahmet Turan ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Güngör Çiğdem, Medaş İşletme Şefi Yusuf Doğan, Koski Şefi Erkan Biçer katıldı.

Planlanan program çerçevesinde Ladik, Bahçesaray ve Kurşunlu mahalleleri ziyaret edildi. Program kapsamında okul ziyareti de gerçekleştirilerek öğrencilere çeşitli hediyeler ikram edildi. Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla görüşen heyet, istek ve şikayetleri dinledi.
İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir