İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KOSKİ MOBIL UYGULAMASIYLA İŞLEMLER DAHA KOLAY

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün hizmetleriyle ile ilgili online işlemlerin yapılabildiği “Mobil KOSKİ” uygulaması kullanıma açıldı. Android ve IOS işletim sistemli telefonlarda rahatlıkla kullanılabilen Mobil KOSKİ uygulaması, yerinizden ayrılmadan, bulunduğunuz her ortamda işlem yapabilmenize olanak sağlıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, müşteri odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, abonelerinin almak istediği tüm işlemleri, mobil uygulamada toplayan KOSKİ, Mobil KOSKİ’yi kullanıma açtı. Artık android ve IOS işletim sistemli telefonlarla online KOSKİ üye alt yapısı kullanılarak, tek üyelik ile hem mobil hem de online KOSKİ hizmetinden faydalanılabilecek. Uygulama, vatandaşlara abone numaralarını girerek fatura sorgulama ve fatura borçları varsa istenen faturayı seçerek kredi kartı ile ödeme imkanı sağlıyor.

 

ABONELERİN FATURAYA İTİRAZI ARTIK DAHA KOLAY

Uygulama sayesinde aboneler üye olarak, önceki dönemlere ve yıllara ait aboneliklerini izleme ve varsa hatalı faturalara itiraz etme kolaylığını yaşıyor. Fatura itiraz gerekçelerini sisteme giren abonelere, kurumun ilgili personeli tarafından geri dönüş yapılarak problemleri çözüme kavuşturuluyor.

 

TEK TUŞLA ABONELİK AÇMA VE İPTALİ SAĞLANIYOR

Tüm ayrıntılar düşünülerek hazırlanan uygulamayla yeni abonelik oluşturmak isteyen vatandaşlar, e-Devlet üzerinden giriş yapıp, abonelik bilgilerini girerek ve bu aşamada tahakkuk eden bedelleri kredi kartı ile ödeyerek işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Aynı şekilde aboneliklerini iptal etmek isteyen aboneler, sayaç üzerindeki son endeks bilgilerini girerek aboneliklerini iptal edebiliyor; teminatlarını, verdikleri IBAN numaralarıyla alabiliyorlar.

 

KOSKİ MOBİL UYGULAMASININ SAĞLADIĞI HİZMETLER

Arıza ve kesintilerin listelendiği uygulama üzerinden aboneler ayrıca, su ve kanal müracaatı, endeks düzeltme, su fiyatları listesi, tarifeler listesi, tatlısu ve tarihi çeşmelerinin lokasyonları, SUMAT ödeme noktaları, ihaleler, sıkça sorulan sorular ve bize yazın ikonlarına tıklayarak da KOSKİ’nin diğer hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. Siz de bu uygulamayı indirmek istiyorsanız Android için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abranero.koski linkine, IOS için https://apps.apple.com/app/id1512236646 linkine tıklamanız yeterli.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir