İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kablosuz kulaklık arayanlar için DeepPlay’de indirim fırsatı

Kablosuz kulaklık seçenekleri giderek fazlalaşıyor. Gerçek anlamda kablosuz seçenekleri genellikle akıllı telefon üreticilerinden görüyoruz. Ancak ses konusunda oldukça iyi olan DeepPlay’in de güzel bir ürünü var. Üstelik DeepPlay, bugüne özel bir indirim fırsatlarıyla https://www.deepplaytr.com/ sitesinde müşterilere sunuluyor.

Siyah, beyaz ve pembe renkli versiyonları satılan DeepPlay Bluetooth Kulaklık modelinin fiyatı web sitesine girdiğinizde çevireceğiniz şans çarkı ile belirli oranlarda iniyor.

DeepPlay Kulak içi Bluetooth Kulaklıklar, size 5 saate kadar kesintisiz ses sunuyor. Tüm markaların telefonlarla uyumlu olarak hem müzik dinleyip hem de telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik DeepPlay, dinlediğiniz parçayı değiştirmek, çalmak, duraklatmak, sesli komut vermek ve çağrı almak için sağ ve sol kulaklıktaki kullanışlı kontroller ile her şeyi kontrol altında tutmanızı sağlıyor. Kulaklıkta aktif gürültü önleme sistemi bulunmuyor.

Ürünle ilgili yorumlara baktığımızda, kalitesi övülüyor. Ses kalitesinin çok iyi, baslar ve tizlerdeki dengenin de yerinde olduğu belirtiliyor. Kulağa iyi şekilde oturduğu, spor yaparken de rahatlık sağladığı belirtiliyor. Kısacası parasının karşılığını fazlasıyla veren bir ürün diyebiliriz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir