İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hüseyin Turan hayatını kaybetti

Sarayönü eski belediye başkanlarından Hüseyin Turan, geçtiğimiz hafta içerisinde hayatını kaybetti.
Uzun süredir rahatsızlıkları ile mücadele eden Hüseyin Turan, Perşembe günü evinde hayata gözlerini yumdu. İlçeye önemli hizmetleri olan Hüseyin Turan’un vefatı ilçe halkında üzüntüye neden oldu. 87 yaşında vefat eden Hüseyin Turan’un cenazesi, ikindi namazına müteakip olarak Konuklar yolu üzerinde bulunan mezarlığa götürüldü. Merhum Hüseyin Turan’un cenazesine, katılım yoğun oldu. Kılınan cenaze namazının ardından helallik alınarak merhum Hüseyin Turan kabrine defnedildi. Turan ailesi kabristan çıkışında taziyeleri kabul etti.
Sarayönü’nde ilçe halkı tarafından çok sevilen ve 1968-1978 yılları arasında iki dönem Belediye Başkanlığı yapan Hüseyin Turan, dönemin büyük zorlukları altında görev yapmıştı. Halk arasında “işçilerle beraber kazma kürek çalışan başkan” olarak bilinen Hüseyin Turan, ilçeye önemli kazanımlar sağlamıştı.
Sarayönü Manşet Gazetesi olarak merhum Hüseyin Turan’a Allah’tan rahmet, acılı yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bir yorum

  1. hulusi çiçekli hulusi çiçekli 15 Şubat 2018

    Hayata atılırken çok önemli dönüm noktalarında bizzat yanımda yer alarak çok büyük iyiliklerini gördüğüm.Konya dışında olduğum için cenazesine katılamamaktan dolayı büyük üzüntü yaşadığım değerli ABİME ALLAHTAN rahmet Yakınlarına baş sağlığı dilerim.Mekanın cennet makamın ali olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir