İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Halkın içinde ve adil bir başkan olacağım”

Saadet Partisi Sarayönü Belediye Başkan Adayı Ziya Tokgöz, yerel seçim çalışmalarını dört bir koldan sürdürüyor. Sarayönü’nün 26 mahallesini cadde cadde, sokak sokak, ev ev gezmek ve seçmenlerle tek tek el sıkışmak için yollara düşen Tokgöz, akşamları Ladik’te tek tek odaları dolaşırken, “En büyük projem gönüllere girmek ve insanımızı mutlu etmek” dedi.

“Nüfusa göre adil olunacak”
Nüfusa göre belediyeye gelen hizmet istihkakını en adil şekilde mahallenin nüfusuna göre eşit ve adil bir şekilde dağıtarak hizmet yapacaklarını vurgulayan Tokgöz, “Hizmetler nüfusa göre yapılacak. En çok nüfusa sahip olan yer en çok hizmeti alacak. Altyapı hizmetlerindeki eksiklikleri süratle tamamladıktan sonra 26 mahallemizi de en güzel hale getirmek için çalışacağız. Halkımızın derdi benim derdim olacak. Sorun nerde ise ben orda olacağım. Hizmetleri ve yatırımları yerinde denetleyeceğim. Devamlı halkın içinde bir başkan olacağım” dedi.

Hizmet planlamalarını yaparken vatandaşların fikrini ve onayını alacaklarını ifade eden Tokgöz, “Yönetim anlayışımızda katılımcılık esas olacak. Demokrasinin bütün kurallarını işleteceğiz. Halkımız yönetimde söz sahibi olacak. Hiçbir zaman kapalı kapıların ardı diye bir durum olmayacak. Şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket edilecek. Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir işlem ve eylemimiz olmayacak. Bir kuruşunu bile israf etmeden en doğru yatırımlar en hızlı şekilde yapılacak” diye konuştu.
“İnanırsak büyük Sarayönü’nü başarırız”
En önemli gündem maddelerinin dışgöçün önlenmesi olacağını dile getiren Tokgöz, bu konuda ise şunları kaydetti: “Halkımızın en önemli problemi işsizlik. Gençlerimiz iş bulduklarında ilçemizi terkediyor. Buna rıza gösteremeyiz. İstihdam için ilçemizin kaynaklarını ve potansiyelini ortaya çıkartacağız. Kooperatifleşmeyse kooperatifleşme, yatırımsa yatırım… ne gerekiyorsa belediye başkanlığı makamımın organizasyon ve öncülük misyonunu sonuna kadar kullanarak yeni iş alanları oluşturmak için terleyeceğim. Sarayönü’nü büyütmenin ve geliştirmenin tek yolu istihdam oluşturmaktır. Bunun bilincindeyiz ve bunu mutlaka başaracağız. Hedefimiz mutlu, müreffeh ve büyük Sarayönü. Bir olursak, beraber olursak, elbirliği içinde başaramayacağımız hiçbir proje aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. İnanç tekeden bile süt çıkarır. Allah’ın izniyle çözemeyeceğimiz sorun yoktur. “

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir