İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geleceklerini hayal ettiler

Gözlü Nadir Özşahin Ortaokulu öğrencileri “Geleceğim Olur musun?” projesi kapsamında Konya Meram Fen Lisesini ziyaret etti.

Sarayönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde yapılan “Kazanım Değerlendirme Sınavında” dereceye giren Gözlü Nadir Özşahin Ortaokulu öğrencileri Konya Meram Fen Lisesini ziyaret etti. “Geleceğim Olur musun?” projesi adı altında gerçekleşen geziyle ilgili konuşan Okul Müdürü Vekili Mehmet Gergin, yaptığı açıklamada, “Gittiğimiz okul Konya’nın en köklü ve başarısı kanıtlanmış okullarındandır. Okulumuzun vizyonu göz önüne alındığında; öğrencilerimizin ufkunu genişletmek, girecekleri LGS ve Parasız Yatılı ve Bursluluk sınavlarına daha iyi hazırlanmalarını sağlamak ve doğru hedeflere kilitlenmeleri açısından imkanlarımız ölçüsünde Konya Meram Fen Lisesi’ne gezi yapmaya karar verdik.” dedi.

Ayrıca hedeflerinin öğrencilerin okula olan ilgilerini artırarak, daha iyi ortaöğretim kurumlarını hedeflemesini sağlamak olduğunu söyleyen Okul Müdürü Vekili Gergin okulun yaptığı projenin öğrencilerin akademik başarılarını destekleyici nitelikte, yerinde görerek, inceleyerek, araştırarak elde ettiği bilgiyi yaşantısına taşıyıp uygulamak amacı taşıdığını belirtti.
İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir