İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Solak’tan eğitime destek

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak’ın talimatı ile Ladik Ahmet Hüdai İmam Hatip Lisesi ve Ladik Ahmet Hüdai İmam Hatip Ortaokulu’nun bahçesinde başlatılan çalışmalar hızlı şekilde devam ediyor.

Okul bahçesinin toprak bölümlerinde kilitli parke taş döşeme çalışmaları devam ederken, spor tesislerinin tamamlanması için hummalı bir çalışma yürütülüyor. Basketbol sahası, voleybol sahası ve halı sahanın tamamlanması ve kilitli parke taş çalışmalarının da sona ermesiyle birlikte okul bahçesinin modern bir görünüme kavuşacak.

Sarayönü Kaymakamı Tarık Bahadır ve Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi. Okul idaresi ve okul aile birliği ile görüşen Kaymakam Bahadır ve Başkan Solak, okul ile ilgili bilgi aldı.
Ladik Ahmet Hüdai İmam Hatip Okulları Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Özkan, yürütülen çalışmalarla ilgili Belediye Başkanı Nafiz Solak’a teşekkür etti. Başkan Solak’ın mağduriyetlerini giderdiğini kaydeden Özkan, “Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek, daha önce gerçekleştirdiği bir ziyarette okulumuzun eksiklerini gidermek için söz vermişti ama bu gerçekleşmedi. Konya Büyükşehir Belediyesine gittik ama bir muhatap bulamadık. Bize bu yıl yatırım planlamasında okulumuzun olmadığını söylediler. Bizde durumumuzu Nafiz başkanımıza anlattık. Mağdur olmamamız için ne gerekiyorsa yaptı. Okulumuzun eksiklerini giderdiği için Başkanımız Nafiz Solak’a teşekkür ederiz.” dedi.

Bir yorum

  1. adem goks adem goks 4 Ekim 2017

    Sayın Nafiz Solak teşekkür ederiz. Sarısaman caddesine çıkan yaklaşık 300 mt. lik yolu var okulun. size zahmet orayı da tamamlasanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir