İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BALİNA KILIFLI MEDENİYET

İslam düşmanı tapınakçıların asırlardır uyguladığı projelerle vatanlarında mülteci konumuna düşen Müslümanların bugünkü halini yazmaya cümle bulamıyorum.

Dandanakan Savaşı’nın da içinde olduğu Büyük Selçuklu ve Anadolu Selçuklu tarihini bulabildiğimiz kaynaklardan okuduğumuz zaman, o gün tapınakçıların oyunlarıyla yapılan kardeş kavgalarının asırlar geçmesine rağmen yine aynı projelerle devam ettiğini içimiz yanarak görüyor ve yaşıyoruz.

Moğolların Anadolu’yu istila etmesi ve halkına yıllarca ağır vergiler dahil zulüm etmesinin en büyük sebebi, Selçuklu devleti içerisindeki beyliklerin kendi aralarındaki savaşlar ve iç çekişmelerdir.

Bugün Amerika dahil bir çok islam düşmanı ülkenin, Suudi Arabistan başta olmak üzere çok sayıda Müslüman ülkenin kaynaklarını sömürmesinin temel sebebi dağınıklık ve iç çekişmelerdir.

Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan gibi halkı Müslüman olan ülkeler Amerika’ya aktardıkları kaynaklarının yarısını Türkiye ile paylaşsalar Ortadoğu’da yaşanan zulmün şiddeti bugünkü kadar olmaz.

Bu zulmün daha da artması ve yaygınlaşması için tapınakçıların nasıl gayret ettiğini canlı canlı görüyoruz. Maalesef, halkı Müslüman olan bazı ülkelerden aldıkları destekle kardeş kardeşi öldürmesi için, silahlarını bölgeye nasıl gönderdiklerini elimiz kolu bağlı gibi seyrediyoruz.

Ne yaptılar?

Önce Vatanını savunmak için mücadele edenleri medya manüpülatörleri sayesinde ‘Terörist’ ilan etmeyi başardılar.

Sonra da Afganistan da, Çeçenistan da, Irak’ta, Libya da, Suriye de, Myanmar’da insanları Müslüman oldukları için vatanlarında ‘parya’ yaptılar.

Hepsi göçmen oldu.

Hatırlayın….

Ülkelerine gelen bu masum insanlara nasıl davrandılar.

Kucağında çocuğuyla Macaristan’a girmeye çalışan Suriyeli vatandaşa çelme takıp yere yuvarladılar.

İngiltere de okula giden Suriyeli çocuklara hayatı zindan ettiler. Yunanistan, Almanya, İtalya, Fransa sınırlarını kapattı. Bununla da yetinmeyip ülkelerine gelmek isteyenleri ölüme terk etti.

Bu ülkelerin balinaları ne kadar sevdiğini bilirsiniz. Bir balinanın yaşaması için devlet imkanlarını seferber ettiğini, bunu da dünyaya göstermekten keyif aldığını görürsünüz. Bu hareketle medeni ve medeniyetin beşiği oldukları imajını yaymaya çalışırlar.

 Ama vatanlarında kan ve gözyaşının içine atıp, göçmen hale getirdikleri Müslümanlara nasıl zulmettiklerini zor görür, ancak duyarsınız.

Niye ?

Biz bunları tarihten biliriz.

Bunlar balina kılıflı medeniyetin temsilcileri de ondan.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.