İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Altı mahalleye ziyaret

Sarayönü Kaymakamı Abdulkadir Okay ve Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Gittiği her mahallede vatandaşlarla yüz yüze görüşerek sıkıntılarını dinleyen Okay ve Solak, muhtarlardan mahallelerin sorunları hakkında bilgi aldı. Vatandaşların taleplerini dinleyen Okay ve Solak, sorunların çözümü için gerekli hassasiyeti göstereceklerini belirtti.

Mahalle ziyaretlerine Kaymakam Abdulkadir Okay, Belediye Başkanı Nafiz Solak, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ahmet Sabırlı, İlçe Emniyet Amir Hasan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Şişman, İlçe Sağlık Müdürü Vekili Dr. Ahmet Uzunay, İlçe Müftü Vekili Bünyamin Kılınç, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abide İşçi, İlçe Nüfus Müdürü Abdülkadir Şahin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdür Vekili Mustafa Solak ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Güngör Çiğdem katıldı.
Planlanan program çerçevesinde Karatepe, Özkent, Gözlü, Yenicekaya, Değirmenli ve Büyükzengi mahalleleri ziyaret edildi. Program kapsamında mahallelerdeki okullar da ziyaret edilerek öğrencilere çeşitli hediyeler ikram edildi. Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla görüşen heyet, istek ve şikayetleri dinledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir