İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ak Partide bayramlaşma

Kurban Bayramı nedeniyle AK Parti Sarayönü İlçe Başkanlığı bayramlaşma programı düzenledi.

Sarayönü Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Ak Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Ak Parti İlçe Başkanı Adnan Tayyiboğlu, Sarayönü Belediye Meclis Üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Yasin Kaya, Kadın Kolları Başkanı Zeliha Ceylan ve partililer katıldı.

AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, yaptığı değerlendirmede, “Kurban sevgiyi, hoşgörüyü, muhabbeti paylaşmak demek. Verdiğimiz sadece kestiğimiz kurbanlardan birer hisse değil, aslında gönlümüzden birer parçadır. Sevgimizin muhabbetimizin bir parçasıdır. Türkiye’den ve Konya’dan pek çok organizasyon, yurt dışındaki mazlum coğrafyalara gidip kurban keserek ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor. Bu aslında Türkiye’nin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Bir zamanlar kendine yetemeyen bir ülkeyken şimdi kendi sınırlarını aşmış, bütün mazlum coğrafyalara elini uzatmış ve ‘Türkiye geldi’ diye sevinen dünya mazlum coğrafyasında kendini ispatlamış bir ülkenin temsilcileriyiz.” dedi.

Ayrıca yerel seçimlerin ülkenin geleceği açısından önemli olduğunu vurgulayan Ağralı, şöyle konuştu: “Türkiye’yi hem ekonomik açıdan, hem de insan hakları ve demokrasi açısından kendi değerlerince eleştirmeye ve yeni bir darbe sürecine sokmaya çalışan ciddi bir güçle karşı karşıyayız. Biz bu güçlere karşı dimdik duracağımızı her fırsatta ilan ediyoruz, durduk elhamdülillah. Bu noktada vatandaşlarımızın da aynı 15 Temmuz ruhunda olduğu gibi bu ekonomik darbe yapmaya çalışanlara karşı dimdik ayakta durduğunu gördük. O yüzden böyle bir milletin idaresinde olmak, AK Parti ailesinin altında, aynı çatı altında, hep birlikte çalışıyor olmak bizler için büyük bir onur ve gurur. Bu millete, bu dik duruşa layık olmaya çalışacağız. Aynı duruşu biz de bulunduğumuz her makam ve mevkide, her durumda ve şartta temsil edeceğiz.”

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir