İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adalet Partisi ilçe teşkilatı kuruldu

Sarayönü’nde geçmişte birçok partinin ilçe başkanlığını yapan Feridun Köstekli, ilçede yeni bir partinin teşkilatını kurdu.

Adalet Partisi İlçe Teşkilatı’nı kuran Feridun Köstekli, yerel seçimlerden Ak Parti’nin Belediye Başkan Adayını destekleyeceklerini ifade etti.

Köstekli yaptığı açıklamada, “Ben 11 yıl boyunca DSP ilçe başkanlığını yürüttüm. Bunun yanı sıra ilçemizde çeşitli partilerin ilçe başkanlığını da kurdum. Koalisyon döneminde de DSP ilçe başkanıydım. O dönem iktidar partisinin ilçe başkanı olmama rağmen, isteklerimizi bir türlü yerine getirttiremiyor, istediğimiz hizmetleri alamıyorduk. Ecevit hükümetinin ortağı olan MHP’de Bayındırlık Bakanlığını şimdiki İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın yapıyordu. Ne kadar talepte bulunduysak ilçemize bir çivi bile çaktıramadık. Şu anki iktidar çok değerli işle yapmış ve yapmaya da devam etmektedir. Ben ve ekibim yerel seçimlerde Ak Parti’nin Belediye Başkan Adayını destekleyeceğiz. Ekibim ve şahsım adına başarılar dilerim.” dedi.
İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir