İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Açılış yemeğinde buluştular

Sarayönü Belediyespor yönetimi, teknik heyeti ve futbolcuları, Çarşamba günü organize edilen sezon açılışı yemeğinde bir araya geldi.

Evcekaya’da düzenlenen yemeğe Sarayönü Belediye başkanı Nafiz Solak, kulüp yöneticileri, Teknik Direktör Niyazi Kart, yardımcısı ve futbolcular tam kadro katıldı. Takımda birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlenen yemeğin ardından yönetim ve teknik heyet toplantı gerçekleştirdi.

Sarayönü Belediyespor Başkanı Nafiz Solak yaptığı açıklamada, “Sezon başı olması nedeniyle takım içerisinde kaynaşma, birlik ve beraberliği arttırma adına sezon açılışı yemeği organize ettik. Güzel bir takım olduk. Önemli oyuncular transfer ettik. Bu sene inşallah takımımızı 3. Lig’e çıkartacağız. Teknik ekibimize ve futbolcu kardeşlerimize kazasız belasız bir sezon geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Bir yorum

  1. emrah yildiz emrah yildiz 10 Eylül 2018

    devletimiz ekonomik kriz le boğuşuyor işçimiz emekcimiz cebinde bir dolar varsa bile bozdurup devletinin yanında olurken mülki amirlerimiz yoneticelerimizde volvo s 80 binip yemekler verip birde bunun reklamını yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir